SI FUKSIONON ABONIMI ONLINE DHE PERFITIMET NGA KY ABONIM

Te dashur miq!

Jam i plotesisht i lumtur qe ndodheni ketu ne faqen time , i gezuar dhe i vleresuar.

Ne abonimin mujor ju keni mundesine te shetisni ne nje eskursion informacioni nga fushat e mjekesise,holistikes,botes bimore,nutricionit,dietologjise.

Studime nga universitetet me prestigjoze ne bote.Studime dhe konkluzione nga revistat me me emer ne trajtimin kunder semundjeve ,luftimit te tyre,parandalimit te tyre,shenjave qe ato japin dhe paralajmerimeve ne trupat tane ne formen e sinjaleve.

Dietat me te mira per renie ne peshe dhe rritje peshe,dieta per mposhtjen e semundjeve si diabeti,hipertensioni,tumoret dhe semundjet kronike.

Tema te tilla si shendeti lekures dhe flokeve,permisimi dhe ruajtja e shikimit,forcimi imunitetit te trupit,lufta kunder semundjeve te ndryshme,trajtimi i ushqimit si ilac

Receta te shendeteshme gatimi,kombinime ushqimesh,menyra se si te beni perzgjedhjen e duhur ne supermarkete apo dyqane ushqimesh

Ilacet bimore ,perdorimin e tyre dhe kunder kujt semundjeve mund te perdoren

Informacione pa fund duke ju kursyer kohen dhe duke ju dhene thelbin e shendetit dhe nektarin e tij te informacionit ne gazeten online.

Informacione mbi kulturen e te ushqyerit ,kulturen dhe formen e mbjatjes se shendetit mendor dhe fizik

Mos harroni shendeti eshte gjeja me e rendesishme,ndaj tregohuni te kujdeshem.

Nje dite do vdesim te gjithe ,por mos vdesim per fajin tone!

Rregjistrohuni dhe abonohuni vetem me 5 euro ne muaj dhe do keni akses te te gjitha postimet dhe surpriza te perfitimit qe do merrni ,mjafton te abonoheni tek njera nga postimet qe ju dalin ne ekran

A.J

Author: jokaaltin@gmail.com

Une jam si JU, nje njeri i cili punet qe bej i nis dhe i coj pergjithesisht deri ne fund.Jam i pasionuar drejt udhetimit,leximit,meditimit,gatimit.Kam punuar e drejtuar shume subjekte nga firma dhe hotele apo resorte ne Shqiperi.Kam bere rolin e konsulentit,arreduesit dhe drejtuesit.Kam marre diploma e certifikata per nutrition dhe mjekesi holistike,per menaxhim,per gatim si shef kuzhine.Jam pak i nderlikuar i sjellshem dhe besoj si shume njerz me kulture dhe me dije modeste.I hapur dhe i gatshme te ndihmoj kedo qe ka probleme me shendetin,me kequshqyerjen dhe te jem trainer i shendetit i atyre qe e kerkojne kete gje.Mirepres cdo keshille,kritike dhe ide pasi jam i bindur qe vetem ato te cojne perpara....

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: