Faqja Kryesore

Jam i lumtur tju mirepres per tu angazhuar dhe ecur sebashku ne udhetimin drejt nje jetese dhe shendeti me te mire.Mireseerdhet!

Informacioni me i besueshem ne fushen e Nutrition dhe Holistic Medicine

Cdo publikim i bazuar ne Studimet dhe Personalitetet me te mira te fushes i gjeni ketu.

Sherbimet:

CFARE OFROJME NE


Informacione si te parandalojme dhe kurojme semundjet nepermjet ushqimit.

Perpilime dietash per renie peshe dhe per semundje te ndryshme.

Konsulta mbeshtetese per probleme shendetesore.

Takimi me ne

Hap nje dritare te re ne jeten tuaj!


370

Komunike cdo muaj

1.OOO

Publikime dhe Informacione

24

Certifikime dhe Diploma

90%

Kliente te kenaqur

PSE JU DUHEMI?

Sepse semundjet kronike zene sot 86% te semundjeve.Sot me shume se kurre eshte vertetuar qe nje diete e programuar me ushqimet me te shendetshme e aplikuar ne trupin tuaj ndikon ne renien ne peshe,parandalon dhe lufton semundje si:Obeziteti,tensioni larte,diabeti madje dhe kanceri.

  • Informacion
  • Konsultim
  • Mbeshtetje
  • Bashkebisedim

Rating: 5 out of 5.

“Sherbimi i shkelqyer”

Kam zgjidhur disa nga problemet e mija ne ndihme te shendetit.

Fiona

Rating: 5 out of 5.

“Informacione shume te vlefshme”

Nje vleresim maksimal per informacionet ne kete faqe.Ju lumte.Ju uroj suksese.

Endriti

Rating: 4 out of 5.

“Jeni fantastik”

I vleresoj sinqerisht zgjidhjet optimale qe me keni ofruar.Ju jam mirnjohese pa fund .

Anduena

LEXONI

Grimca Artikujsh per Ju


%d bloggers like this: